نوشته شده در تاریخ دیدگاه ها

بازگشت نقدی (cash back) بنزین یونش فعال شد

بازگشت نقدی بنزین

بازگشت نقدی چیست ؟

بازگشت نقدی برنامه جدید تکریم مشتری یونش است . مزیت این برنامه این است که درصدی از مبلغ خرید را بابت هر نوع خریدی که انجام می دهید به کیف پول شما بر می گرداند.
با هر خرید، شما مبلغ این جایزه را بلافاصله دریافت میکنید، که در بخش حساب من منوی کیف پول  قابل مشاهده است.شما میتوانید از این مبلغ برای خرید لوازم یدکی ،محصولات مصرفی مانند روغن ،بن خدمات مختلف خودرو مانند تعمیرات ،کارواش و بن تخفیف انواع مختلف بیمه نامه ها استفاده کنید.
همچنین علاوه بر موارد فوق مراکز خدمات متنوعی مانند رستوران ها، فروشگاه ها، باشگاه‌ها، مراکز تفریحی و سرگرمی و هتل‌ها و … برای دارندگان یونش کارت با درصد قابل توجهی از برگشت نقدی در نظر گرفته شده است که بر اساس سطح کارت شما متفاوت خواهد بود، که لیست آن ها به زودی منتشر میشود. بازگشت نقدی یا (cash back) دارای سابقه طولانی در دنیا است .

مزایای عضویت در باشگاه مشتریان یونش

با عضویت در سایت یونش و خرید بنزین با تحویل بنزین در محل خود در وقت خود صرفه جویی میکنید و سالم میمانید. علاوه بر این شما به ازای هر خرید ،مبلغی را به صورت بازگشت نقدی بلافاصله بعد از تکمیل سفارش در کیف پول کاربری شما شارژ میشود.

  • 1000 تومان  بازگشت نقدی وجه  در هر خرید  از سایت یونش
  • بازگشت نقدی (Cash Back) بخشی از هر خرید شما  در فروشگاه لوازم جانبی و خدمات یونش
  • دریافت تخفیفات بی‌نظیر از فروشگاه‌ها و مراکز خرید منتخب طرف قرارداد با یونش
  • کارت الکترونیکی بدون نیاز به صدور

سطوح یونش کارت

در تمام دنیا سامانه های وفاداری مشتریان موفق، به منظور ایجاد انگیزه، رضایت مندی و نشاط بیشتر مشتریان از سیستم کارت استفاده میشود. در استفاده از یونش کارت، و برای بهره برداری بهینه از این سامانه، یونش کارت نیز در 4 سطح در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. هر یک از این سطحوح دارای میزان امتیاز نقدی و خدمات ویژه ای متناسب با سطح خود می باشند.میزان بازگشت نقدی در این سطوح متفاوت است.
این سطوح به ترتیب عبارت هستند از:
نقره، طلا ،زمرد و الماس
سطح اول یونش کارت ( کارت نقره ای) به سادگی، تنها با اولین خرید شما از یونش (یا پمپ بنزین های طرف قرارداد یونش )  فعال میگردد. شما فرصت خواهید داشت با کسب امتیازهایی که از طریق استفاده از کارت خود،بازدید از سایت یونش،معرفی کاربر جدید ،بازدید کاربران ارجاع شده از سوی شما و … سطح کارت خود را ارتقا دهید.این سطوح به ترتیب به  طلایی و زمرد و الماس  است. به همین ترتیب از امتیاز نقدی و امتیازات بیشتری بهره مند شوید.

 

این خدمات ویژه کاربران یونش است ، با عضویت در سایت  یونش  از مزایای این خدمت بهره مند شوید.

برای عضویت سریع کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *