حریم خصوصی

رعایت حریم شخصی کاربران برای یونش بسیار حائز اهمیت است. در این متن نحوۀ ذخیره‌سازی و استفادۀ یونش از اطلاعاتی که در نتیجه استفادۀ کاربران از خدمات یونش در سامانۀ یونش ثبت می‌شود شرح داده شده است.

جمع‌آوری اطلاعات

اطلاعاتی که شما مستقیما در یونش ثبت می‌کنید

بخشی از اطلاعاتی که یونش ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست سوخت، تماس با مرکز تماس و یا روش‌های مشابه در سامانه ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، آدرس، آدرس پست الکترونیکی و اطلاعاتی از این دست می‌باشد.

اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس ذخیره می‌شود

علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در سامانه ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجۀ استفادۀ شما از سرویس تولید می‌شود نیز در یونش ذخیره خواهد شد. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند:

۱اطلاعات مکانی

هنگامی که شما از سرویس یونش استفاده می‌کنید موقعیت مکانی محل درخواست سوخت، مسیر طی شده و همچنین بازۀ زمانی مصرف سوخت، ذخیره می‌شود.

۲تراکنش‌های مالی

هنگامی که شما اعتبار حساب کاربری خود در یونش را از طریق کارت‌های بانکی افزایش می‌دهید، شمارۀ تراکنش و پیگیری بانکی در یونش ثبت می‌شود. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تمامی تراکنش‌های مالی از طریق سامانه‌های بانکی صورت می‌گیرد، یونش در فرآیند انتقال وجه و یا افزایش اعتبار از طریق کارت‌های بانکی هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما ندارد.

نحوه استفاده از خدمات

یونش ممکن است اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل و سایت یونش را ثبت می‌کند. از این اطلاعات برای بهبود کیفیت خدمات استفاده می‌شود.

اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و شبکه اینترنت

یونش ممکن است اطلاعات مربوط دستگاهی که شما از طریق آن از سامانه استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه ۳G، وای‌فای (WiFi) و غیره را ذخیره کند.

استفاده از اطلاعات

اطلاعاتی که در یونش ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد و استفادۀ کاربر سوخت رسان یا متقاضی سوخت از سرویس یونش به منزلۀ قبول و اعطای اختیار به یونش جهت استفاده و بهره‌برداری از اطلاعات فوق الاشعار به شرح زیر می‌باشد:

  • ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات؛
  • برقراری ارتباط بین سوخت رسان و متقاضی سوخت جهت تسهیل فرآیند سوخت رسانی ؛ به طور مثال سوخت رسان می‌تواند از شماره تلفن همراه متقاضی سوخت برای پیدا کردن مکان دقیق متقاضی سوخت هنگام سوخت رسانی استفاده کند؛
  • ارتباط یونش با متقاضی سوخت جهت اطلاع‌رسانی، کنترل کیفی، بررسی شکایات و غیره؛
  • شخصی‌سازی سرویس برای هر کاربر شامل ارائه پیشنهادهای ویژۀ هر کاربر؛
  • بدیهی است مسئولیت حفظ و نگهداری از تمامی اطلاعات فوق الاشعار برعهده یونش می باشد؛ به نحوی که هیچ شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی غیر ذیصلاح حق دسترسی به اطلاعات مذکور را نخواهد داشت. صرفاً در صورتی که طبق درخواست و یا صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، اطلاعات کاربر سوخت رسان و یا متقاضی سوخت – اعم از اینکه به صورت مستقیم از سوی ایشان و یا به صورت خودکار جمع آوری و ضبط شده باشد – مطالبه شود، یونش موظف به ارایۀ اطلاعات درخواستی به مراجع مذکور خواهد بود.