نوشته شده در تاریخ دیدگاه ها

پمپ بنزین را چگونه به سود 800 درصدی برسانیم ؟

پمپ بنزین سودآور

پمپ بنزین یک سرمایه گذاری جذاب محسوب میشود؟

وقتی به کسب و کار پمپ بنزین نگاه میکنیم موارد مختلفی نظر ما را جلب میکند اول اینکه معمولا همیشه مشتری دارند و 24 ساعته مشغول فعالیت هستند.دوم اینکه همواره تقاضای احداث پمپ بنزین در ایران بالاتر از تعداد مجوز های اعطایی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی است .سوم اینکه این سرمایه گذاری به صورت مداوم در حال رشد است. از سوی دیگر جایگاه داران مداوم از کم بودن بازگشت و عایدی این سرکایه گذاری شکاست دارند.برخی معتقدند اگر سرمایه خود را در بانک می گذاشتند بیش از این درآمد داشتند، اما همین افراد نمی گویند که سرمایه آنها در جایگاه ها در سال های اخیر چند برابر شده است. در کجا چنین سرمایه گذاری با ارزش افزوده و ریسک پایین وجود دارد؟ به همین دلیل است که درخواست برای تأسیس جایگاه بسیار بالاست.

آمار پمپ بنزین ها چه می گوید؟

بر اساس آمار و اطلاعات موجود  بیش از ۵۰ درصد جایگاه های کشور بیش از ۵۰۰ هزار لیتر در ماه فروش دارند که با احتساب حق الزحمه مصوب سودآوری خوبی هم به همراه دارد. این در حالی است که کمتر از ۱۹ درصد جایگاه های توزیع سوخت کشور کمتر از ۱۵۰ هزار لیتر فروش دارند و به آنها کم فروش گفته می شود. جایگاه هایی که بیش از ۵۰۰ هزار لیتر در ماه فروش دارند با احتساب 100 تومان حق العمل هر لیتر و حق تبخیر، درآمدی بیش از 50 میلیون لیتر تومان در ماه به خود اختصاص می دهند که البته با احتساب درآمدهای دیگر آنها، مبلغ واقعی  بیش از این مقدار است.

درآمد جایگاهداری مستمر، بدون خطرپذیری و بدون ریسک سرمایه گذاری است، بر همین اساس جایگاه هایی وجود دارد که ۵۰ سال است که مشغول فعالیت است و در واقع ۵۰ سال است که این سرمایه گذاری تضمین درآمد داشته است. شیب درآمدی در جایگاهداری ملایم، اما تضمین شده است و به همین دلیل جایگاه هایی وجود دارد که نسل سوم افراد در آن کار می کنند چرا که سرمایه گذاری در این رشته بسیار مطمئن و سودآور و برای جامعه لازم است.

چطور جایگاه سوخت را به سود 800 درصد در سال برسانیم ؟

پمپ بنزین ها یک سرمایه گذاری واقعا ارزشمند هستند. این مکان ها همواره محل عبور و مرور و تجمع صاحبان خودرو و مردم هستند که میتوان دسته بندی های مختلفی برای آنها در نظر گرفت.با توجه به حجم بالای مشتریان روزانه این مکان ها باید برای اینکه هر ریال سرمایه گذاری صورت گرفته بازدهی داشته باشد برنامه داشت . اما چطور ؟

با بهره گیری از جریان موجود مشتریان در این جایگاهها میتوان به سادگی از این جریان خلق ارزش و ثروت کرد.به عنوان مثال تبلیغات محیطی در جایگاهها ،فروش لوازم مصرفی و جانبی ، فروش های سوپر مارکتی از فعالیت هایی است که میتوان در محیط پمپ بنزین ها انجام داد. از سوی دیگر همکاری با شرکت ها و شبکه خدمات جانبی خودرو هم میتواند موجب ایجاد درآمد اضافه برای پمپ بنزین گردد. علاوه بر این استفاده از سرمایه های خرد برای تامین مالی تمام فعالیت ها میتواند سودآوری را تا 800 درصد افزایش دهد.

شبکه یونش چطور به جایگاه ها برای افزایش سودآوری کمک میکند؟

یونش از 10 مسیر به خلق ثروت برای جایگاه داران محترم کمک میکند :

۱- اجرای طرح بازاریابی و افزایش فروش جایگاه به میزان حداقل روزانه ۳۶۰۰۰ لیتر
۲-تامین مالی دایمی جایگاه برای خرید فرآورده و عدم نیاز به سرمایه گذاری جایگاه دار
۳-اتصال جایگاه به برند توزیع سوخت و افزایش تا ۴۵ ریال درآمد در هر لیتر از محل کارمزد برند
۴-اجرای طرح تولید برق با سرمایه گذاری شرکت یونش و اختصاص ماهانه ۲۰ درصد از درآمد فروش برق به جایگاه به صورت مادام العمر.
۵-اجرای طرح های افزایش درآمد جایگاه و تخصیص تا ۷۰ درصد درآمد های حاصل به جایگاه
۶-بیمه تعمیر و نگهداری قطعات و تجهیزات جایگاه در تمام دوره قرارداد
۷-هوشمند سازی رایگان جایگاه و امکان کنترل کامل جایگاه از راه دور برای شما
۸-آموزش رایگان نیروی انسانی جایگاه برای تبدیل شدن به فروشنده های حرفه ای فرآورده نفتی
۹-اجرای طرح باشگاه مشتریان جایگاه به صورت رایگان
۱۰- سیستم سفارش دهی آنلاین فرآورده به شرکت زنجیره ای توزیع سوخت روی گوشی موبایل

با بهره گیری از خدمات یونش در پمپ بنزین ها میتوان در عین کاهش هزینه های نیروی انسانی و تعمیر و نگهداری درآمد های ناشی از فروش اصلی و جانبی و خدمات را افزایش داد.

در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر و عقد قرارداد با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۹۳۰۱۶۲
شنبه تا پنجشنبه ۸ الی ۱۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *