نوشته شده در تاریخ دیدگاه ها

کیفیت هوای تهران از فردا به شرایط آلوده نزدیک می‌شود/ پیش بینی بارش باران و برف در برخی استان های کشور

سلامت نیوز:یک کارشناس سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: خلیج فارس، تنگه هرمز و غرب دریای عمان امروز چهارشنبه با بروز رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید مواج و متلاطم می‌شود. همچنین در تهران از فردا ۲۸ آذر غبار محلی شکل می‌گیرد و شنبه و یکشنبه با انباشت آلاینده‌ها مواجه می‌شود که پیش بینی می‌شود،

به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، «امین حسین نقشینه» گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی امروز در برخی نقاط استان سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، شرق خراسان رضوی، کرمان، پاره‌ای از مناطق یزد، شرق فارس، هرمزگان، مرکز و شرق خلیج فارس، تنگه هرمز و غرب دریای عمان رگبار باران، رعد و برق و گاهی وزش باد شدید و در غرب اصفهان، چهار محال و بختیاری بارش باران و برف پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: فردا (پنجشنبه ۲۸ آذر) برای بخش‌هایی از سیستان و بلوچستان، کرمان، جنوب یزد، هرمزگان، شمال فارس و جنوب خراسان جنوبی بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

از پنجشنبه تا اواسط هفته آینده در اغلب مناطق کشور جو آرام بوده و به تدریج در شهر‌های صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده‌ها رخ خواهد داد.
کیفیت هوای تهران از فردا به شرایط آلوده نزدیک می‌شودنقشینه در مورد آسمان پایتخت نیز گفت: در تهران از فردا غبار محلی شکل می‌گیرد و شنبه و یکشنبه با انباشت آلاینده‌ها مواجه می‌شود که پیش بینی می‌شود، کیفیت هوای تهران به شرایط هوای آلوده نزدیک شود.

بیشینه دمای هوای تهران امروز به ۱۲ درجه می‌رسد و کمیته دمای هوای تهران امروز در شمیرانات یک درجه سانتی گراد بود.
بیشتر بخوانید:پایتخت باز هم آلوده می‌شوداین کارشناس سازمان هواشناسی کشور در مورد سردترین و گرم‌ترین مراکز استان کشور نیز گفت: شهرکرد با دمای ۹ درجه سانتی‌گراد زیر صفر و بندرعباس با دمای ۲۱ درجه سانتی‌گراد به ترتیب سردترین و گرم‌ترین مراکز استان کشور هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.